استفاده از بازیهای شبیهساز در آموزش کارآفرینی: نگاهی بر بازی کسب و کارسیمونچر (Simventure) و بیزکفی (Bizcafe) pdf

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 استفاده از بازیهای شبیهساز در آموزش کارآفرینی: نگاهی بر بازی کسب و کارسیمونچر (Simventure) و بیزکفی (Bizcafe) pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد استفاده از بازیهای شبیهساز در آموزش کارآفرینی: نگاهی بر بازی کسب و کارسیمونچر (Simventure) و بیزکفی (Bizcafe) pdf  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي استفاده از بازیهای شبیهساز در آموزش کارآفرینی: نگاهی بر بازی کسب و کارسیمونچر (Simventure) و بیزکفی (Bizcafe) pdf،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن استفاده از بازیهای شبیهساز در آموزش کارآفرینی: نگاهی بر بازی کسب و کارسیمونچر (Simventure) و بیزکفی (Bizcafe) pdf :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس ملي بازي هاي رايانه اي؛ فرصت ها و چالش ها

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

کارآفرینی از جمله مهارتهای قرن 21 است که یادگیری آن برای موفقیت در کار و زندگی در عصر اطلاعات ضروری میباشد. بازیهای شبیه ساز کسب و کار از جمله روشهای آموزشی اثربخش است که می توان از آنها در آموزش کارآفرینی بهره برد. این نوع بازی ها، ابزار کارآمد و موثری برای تسهیل یادگیری تجربی می باشند و به فراگیران اجازه می دهند تا هیجان، چالش و واقعیت عملی راهاندازی و اداره یک کسب و کار مجازی را در محیطی ایمن و نسبتا بیخطر تجربه نمایند. هدف مقاله حاضر آن است که علاوه بر بیان مزایای استفاده از بازیهای شبیه ساز کسب و کار در فرایند آموزش، دو بازی سیم ونچر (Simventure (و بیزکفی (BizCafe (را معرفی کند. با توجه به اثربخش بودن بازیهای شبیه ساز کسب و کار در بهبود مهارت کارآفرینی پی شنهاد می شود که دان شگاه ها و نهادهای آموز شی این نوع بازیها را در برنامههای آموز شی کارآفرینی ادغام نمایند و از مزایای آنها بهره بگیرند.

دریافت این فایل

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید