مقاله ارتعاشات عرضی غیرموضعی یک نانو لوله متصل به باکی بال با تکیه گاه درگیر در محیط وینکلر با مدل تیر تیموشنکو pdf

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 مقاله ارتعاشات عرضی غیرموضعی یک نانو لوله متصل به باکی بال با تکیه گاه درگیر در محیط وینکلر با مدل تیر تیموشنکو pdf دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارتعاشات عرضی غیرموضعی یک نانو لوله متصل به باکی بال با تکیه گاه درگیر در محیط وینکلر با مدل تیر تیموشنکو pdf  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارتعاشات عرضی غیرموضعی یک نانو لوله متصل به باکی بال با تکیه گاه درگیر در محیط وینکلر با مدل تیر تیموشنکو pdf،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارتعاشات عرضی غیرموضعی یک نانو لوله متصل به باکی بال با تکیه گاه درگیر در محیط وینکلر با مدل تیر تیموشنکو pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: بیست و دومین کنفرانس سالانه مهندسی مکانیک
تعداد صفحات: 6
نویسنده(ها):
علی قربانپور آرانی – دانشکده مکانیک، دانشگاه کاشان
امیرحسین مسائلی – دانشکده مکانیک، دانشگاه کاشان
نیما اسماعیلی – دانشکده مکانیک، دانشگاه کاشان

چکیده:
در این تحقیق، ارتعاشات یک سیستم نانولوله ای کربنی متصل به باکی بال، بررسی شده است. این تحقیق به صورت تحلیلی بوده و مدل تیر تیموشنکو برای شبیه سازی نانولوله ها در نظر گرفته می شود. در یک انتها باکی بال اضافه شده که به صورت یک جرم متمرکز شبیه سازی می شود؛ سیستم در یک محیط وینکلر واقع شده است. از تئوری الاستیسیته ی غیر موضعی و اصل همیلتون در راستای محور نانولوله برای محاسبات معادلات حرکت در این راستا استفاده می شود. اثر مقیاس کوچک با استفاده از تئوری غیرموضعی ارینگن بر روی منتجه های تنش اعمال می شود. با وارد کردن این منتجه ها معادلات حرکت اولیه، معادلات حرکت غیر موضعی بر حسب تغییر مکان ها در راستای x بدست می آید. در نهایت با استفاده از روش مربع سازی دیفرانسیلی، این معادلات را به صورت همزمان حل نموده و فرکانس سیستم محاسبه می شود. در این تحقیق فرکانس رزونانس، نسبت جرم باکی بال به جرم نانولوله، اثر مقیاس کوچک و تاثیر محیط وینکلر بر رفتار ارتعاشی سیستم مورد مطالعه قرار می گیرد. با صفر در نظر گرفتن ضریب وینکلر که در عمل باعث حذف محیط وینکلر می شود، نتایج بدست آمده با کار مشابه اعتبار سنجی شده است. به طور خلاصه، نتایج این مطالعه می تواند برای طراحی نانو تشدید کننده موزون، در نانوسازه ها بسیار مفید باشد.

دریافت این فایل

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید