مقاله بررسی اثر تقویتی ورقهای FRPبر ظرفیت نهایی دیوار برشی بتنی دارای بازشو با استفاده از روش اجزاء محدود pdf

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 مقاله بررسی اثر تقویتی ورقهای FRPبر ظرفیت نهایی دیوار برشی بتنی دارای بازشو با استفاده از روش اجزاء محدود pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی اثر تقویتی ورقهای FRPبر ظرفیت نهایی دیوار برشی بتنی دارای بازشو با استفاده از روش اجزاء محدود pdf  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسی اثر تقویتی ورقهای FRPبر ظرفیت نهایی دیوار برشی بتنی دارای بازشو با استفاده از روش اجزاء محدود pdf،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی اثر تقویتی ورقهای FRPبر ظرفیت نهایی دیوار برشی بتنی دارای بازشو با استفاده از روش اجزاء محدود pdf :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: پنجمین کنگره ملی مهندسی عمران

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

کیاچهر بهفرنیا – استادیار دانشکده مهندسی عمران، دانشگاه صنعتی اصفهان
علیرضا سیاح – دانشجوی کارشناسی ارشد سازه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نج فآباد

چکیده:

دیوار برشی بتنی یکی از اعضای کلیدی برای مقابله با بارهای جانبی در سازه های بلند مرتبه به شمار می آید. در بسیاری از موارد به دلیل محدودیت های معماری و تاسیساتی نیاز به ایجاد بازشو در دیوار برشی به امری اجتناب ناپذیر تبدیل می گردد. در مقاله حاضر با استفاده از تحلیل استاتیکی غیرخطی بار افزون توسط نرم افزار اجزاء محدود ABAQUSبه بررسی اثر تقویتی ورقهای کامپوزیتی FRP بر ظرفیت نهایی دیوار برشی دارای بازشو تحت اثر بار جانبی پرداخته شده است. در این تحقیق به منظور بررسی صحت مدل عددی، نتایج حاصل از یک نمونه آزمایشگاهی دیوار برشی با نتایج بدست آمده از آنالیز عددی مقایسه شده و پس از آن تاثیر ایجاد بازشو و تقویت بازشو توسط ورقهای کامپوزیتی FRP مورد بررسی قرار گرفته است. نتایج بدست آمده از تحلیل مدل های عددی مقاوم سازی شده با ورقهای کامپوزیتی نشان دهنده بهبود قابل توجه ظرفیت نهایی دیوار برشی تحت اثر بار جانبی می باشد. نتایج حاصل از این مطالعات به صورت جداول و نمودارها ارائه گردیده است.

دریافت این فایل

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید