مقاله بررسی توزیع مکانی و زمانی شدت خشکسالی و افت سطح آب زیرزمینی دشت پلی میانرودان (سال آبی 87 – 1386) pdf

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 مقاله بررسی توزیع مکانی و زمانی شدت خشکسالی و افت سطح آب زیرزمینی دشت پلی میانرودان (سال آبی 87 – 1386) pdf دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی توزیع مکانی و زمانی شدت خشکسالی و افت سطح آب زیرزمینی دشت پلی میانرودان (سال آبی 87 – 1386) pdf  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسی توزیع مکانی و زمانی شدت خشکسالی و افت سطح آب زیرزمینی دشت پلی میانرودان (سال آبی 87 – 1386) pdf،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی توزیع مکانی و زمانی شدت خشکسالی و افت سطح آب زیرزمینی دشت پلی میانرودان (سال آبی 87 – 1386) pdf :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: دومین همایش ملی اثرات خشکسالی و راهکارهای مدیریت آن

تعداد صفحات: 6

نویسنده(ها):

زهرا رحیمی – دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه شهید چمران اهواز
دکتر چیت‌سازان – استاد گروه زمین‌ شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز
مهندس سید یحیی میرزایی – عضور هیئت علمی گروه زمین‌ شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز

چکیده:

خشکسالی مسلماً جزء ویژگیهای اقلیمی کشور می‌باشد که طی سالهای اخیر شاهد فراوانی بیشتر آن در استان خوزستان بوده‌ایم. مطالعه حاضر اثرات خشکسالی اخیر را روی منابع آب زیرزمینی دشت پلی میانرودان واقع در نواحی شمالی خوزستان بررسی کرده است. چگونگی توزیع زمانی با استفاده از هیدروگراف دوساله و توزیع مکانی آن با استفاده از میانگین سطح ایستابی و به کمک نرم‌افزارهای ArcGIS و Arc View پهنه‌بندی گردید. نتایج حاکی از بیشترین افت (3/3 تا 4متر) در قسمتهای شرقی و مرکزی و کمترین افت در بخشهای جنوب و جنوب شرقی (5/1 تا 1 متر) می‌باشد.

دریافت این فایل

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید