مقاله نگرشی بر عملکرد ساختمان های بنایی غیر مسلح در برابر زلزله و بررسی اثرات FRP در بهبود عملکرد لرزه ای pdf

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 مقاله نگرشی بر عملکرد ساختمان های بنایی غیر مسلح در برابر زلزله و بررسی اثرات FRP در بهبود عملکرد لرزه ای pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله نگرشی بر عملکرد ساختمان های بنایی غیر مسلح در برابر زلزله و بررسی اثرات FRP در بهبود عملکرد لرزه ای pdf  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله نگرشی بر عملکرد ساختمان های بنایی غیر مسلح در برابر زلزله و بررسی اثرات FRP در بهبود عملکرد لرزه ای pdf،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله نگرشی بر عملکرد ساختمان های بنایی غیر مسلح در برابر زلزله و بررسی اثرات FRP در بهبود عملکرد لرزه ای pdf :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: دومین کنفرانس ملی بهسازی و مقاوم سازی ایران

تعداد صفحات: 10

نویسنده(ها):

محسن راشکی – دانشجوی کارشناسی ارشد سازه دانشگاه سیستان و بلوچستان
مهدی رستمیان – دانشجوی کارشناسی ارشد راه و ترابری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحق

چکیده:

بخش عمده ای از ساختمان های موجود در کشور را بناهای آجری تشکیل می دهند. بررسی تاریخچه و گزارشات زلزله های کشور نشانمی دهد که وقوع زمین لرزه های مخرب هرچند سال یکبار، خرابی ها و تلفات جانی فراوانی را به همراه داشته است که ساختمان های بنایی غیر مسلح بیشترین سهم را در این میان داشته اند. عدم شکل پذیری سازه های بنایی و عملکرد نامناسب سازه در برابر فشارو خمش حاصل از زلزله و همچنین ضعف های اجرایی، ساکنان این بناها را در مناطق زلزله خیز در معرض خطر جدی قرار داده است. در این مطالعه عملکرد ساختمان های بنایی غیر مسلح در برابر زلزله مورد بررسی قرار گرفته است و به نقاط اسیب پذیر و نحوه گسیختگی های احتمالی اشاره شده است در ادامه مزایای استفاده از الیاف پلیمری مسلح شده (FRP) به منظور مقاوم سازی این سازه ها و تاثیر آنها بر بهبود عملکرد لرزه ای این سازه ها اورده شده است.

دریافت این فایل

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید