تخمین ضریب دبی در مدل ترکیبی سرریزدردریچه به کمک شبیه سازی با نرم افزار Flowدر3D و مقایسه آن با نتایج آزمایشگاهی pdf

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 تخمین ضریب دبی در مدل ترکیبی سرریزدردریچه به کمک شبیه سازی با نرم افزار Flowدر3D و مقایسه آن با نتایج آزمایشگاهی pdf دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تخمین ضریب دبی در مدل ترکیبی سرریزدردریچه به کمک شبیه سازی با نرم افزار Flowدر3D و مقایسه آن با نتایج آزمایشگاهی pdf  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تخمین ضریب دبی در مدل ترکیبی سرریزدردریچه به کمک شبیه سازی با نرم افزار Flowدر3D و مقایسه آن با نتایج آزمایشگاهی pdf،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تخمین ضریب دبی در مدل ترکیبی سرریزدردریچه به کمک شبیه سازی با نرم افزار Flowدر3D و مقایسه آن با نتایج آزمایشگاهی pdf :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس و نمايشگاه مهندسي آب

تعداد صفحات : 17

چکیده مقاله:

سرریز و دریچه از جمله سازه هایی هستند که برای اندازه گیری میزان جریان آب، به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. یکی ازفواید اصلی استفاده از مدل ترکیبی سرریز–دریچه جلوگیری از انباشته شدن رسوبات در پشت سرریز و افزایش راندمان مدل می باشد. باتوجه به بررسی منابع انجام شده، تا کنون تحقیقی مبنی بر شبیه سازی مدل ترکیبی سرریز- دریچه با استفاده از نرم افزار Flow-3D انجام نشده است. از اینرو در مقاله حاضر، ابتدا با آنالیز ابعادی، پارامترهای بی بعد موثر بر ضریب دبی استخراج شدند. برای شبیه سازی در مدلعددی، دبی به عنوان شرط مرزی به مدل عددی داده شد و هد آب به عنوان خروجی از مدل عددی استخراج گردید.

دریافت این فایل

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید